کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

 1. آموزش محیط sketcher از نرم افزار کتیا

  همانطور که میدانید نرم افزار کتیا یک نرم افزار بسیار حرفه ای و قوی برای طراحی ( CAD ) ، آنالیز و تحلیل ( CAE ) و ساخت ( CAM ) به کمک کامپیوتر است ،که امروزه در صنایع مختلفی مانند هوافضا ، صنایع دریایی ، خودرو سازی ، ساختمانی ، عمرانی و … بکار میرود.
  نرم افزار کتیا را میتوان یکی از نرم افزار های مهم برای دانشجویان و مهندسان رشته مکانیک دانست ، و همین امر اهمیت یادگیری این نرم افزار را بیش از پیش کرده است .
  سایت آموزشی ایزی تو لرن به صورت اختصاصی فیلم آموزش کتیا را از محیط های
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 2. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

  سالیان سال است که مغازه های خرده فروشی شکل گرفته اند و وقتی صحبت از طراحی و چیدمان داخلی این فروشگاه ها به میان است، می توان رویکردهای متعددی را در پیش گرفت. با این وجود چند استراتژی رایج طراحی وجود دارد که مغازه داران می توانند با به کار بستن آنها طراحی دکوراسیون مغازه خود را انجام
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 3. مفهوم دیجیتال مارکتینگ

  بازاریابی دیجیتال چیست ؟
  دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال چه در ابعاد بزرگ اجرا شود و چه در ابعاد کوچک، موتور کسب و کار امروز است! یک بازاریابی دیجیتال تاثیرگذار، به بازاریابی گویند که میان تکنولوژی الکترونیک و روانشناسی بازار ارتباط ایجاد کند. ما در اینجا درباره اصول اساسی
  بازاریابی دیجیتال
  ، یعنی نتیجه و فرایند یک شغل و همچنین دیدگاه تجار صحبت خواهیم کرد و با تلاشی هوشمندانه، سعی میکنیم که از بیان
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 4. همه چیز درباره لیزر موهای زائد

  لیزر موهای زائد چیست؟

  این نوع لیزر، از میان بردن دائمی موهای زائد با رعایت اصول ایمنی و حفظ سلامت فرد است. شما با استفاده از این روش، یکبار و برای همیشه از تهیه و به کار بردن انواع و اقسام ابزارها و مواد گوناگون برای نظافت موهای زائد آسوده شده و ضمن صرفهجویی در وقت و هزینه، همیشه خود را با طراوت و دارای اعتمادبهنفس خواهید یافت. چه از جنبهی هزینهی مادی و هزینهی زمان و چه از نظر پایداری حس زیبایی، این راهی سالم و مقرون بهصرفه برای شماست.
  لیزر موهای زائد چطور کار میکند؟

  دستگاه لیزر مربوطه،
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 5. چگونه مشتری را به سایت جذب کنیم؟

  چگونه مشتری را به سایت جذب کنیم؟
  طراحی یک فروشگاه اینترنتی و راهاندازی یک کسب و کار آنلاین روز به روز بیشتر مورد توجه صاحبان سرمایه قرار میگیرد. خوشبختانه تعداد گزینههای و بسترهای آماده راهاندازی فروشگاه آنلاین هم در حال افزایش است و نگرانیهای فنی مدیران فروشگاههای اینترنتی کمتر شده است.
  اما مسألهای که بیش از همه چیز اهمیت دارد اینست که بدانیم چگونه مشتری را جذب کنیم؟ افزایش مشتری دو مرحله است: اول افزایش بازدیدکنندگان و دوم تبدیل بازدیدکننده به خریدار.
  انجام صحیح این
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
درباره ما

انجمن کامپیوتر پیام نور کاشمر در ایران خدمات رسانی خود را در سال 1391 آغاز کرده . از لحظه تولد تاکنون این انجمن همواره سعی در بکارگیری شیوه های مدیریتی جدید و خدمات نوین داشته است . انجمن ما مفتخر است که توسط کاشمر هاست میزبانی و توسط وب ایران پشتیبانی میشود.
ایمیل:rkeriz@gmail.com
یاهو: ali_a7749
موبایل:9373080284

ابزار ها
بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید: